Podlesianka Podlesie - Czarni Sójkowa 5:1 (2:0)

Maciej Surdyka,

Dominik Story,

Krzysztof Puzio

Skład: Klimek, Koc, Kołodziej D., Kurlej, Kołodziej Sz., Socha, Kołodziej P.,              Rodzeń, Story Dominik, Story Daniel, Sudoł, Trznadel, Surdyka M, Surdyka A., Lachtara.

W ramach przygotowań do rundy wiosennej Podlesianka podejmowała drużynę Czarnych Sójkowa. Podopieczni Piotra Oczkowskiego zajmują obecnie 4 miejsce w kl B gr IV okręg Stalowa Wola.

Pierwsza bramka padła w 30 minucie spotkania. Mateusz Sudoł zabrał piłkę pomocnikowi Czarnych,popędził w stronę bramki rywali i nie zmarnował sytuacji sam na sam z bramkarzem. 9 minut później jest już 2:0. Andrzej Socha zdobył gola strzałem zza pola karnego. Druga połowa rozpoczyna się bardzo dobrze. Po akcji zespołowej piłkę do siatki pakuje Maciej Surdyka. Gol na 3:1 pada po rzucie karnym. W ostatnich 20 minutach Podlesianka zdobyła jeszcze dwie bramki. Po podaniu Pawła Kołodzieja do sytuacji strzeleckiej dochodzi Dominik Story i ją wykorzystuje. Wynik ustalił Krzysiek Puzio. Mocnym uderzeniem przy słupku nie dał szans bramkarzowi rywali.