14 Kolejka Podlesianka Podlesie - Tanew Harasiuki 2:4 (0:2)

Bramki dla Podlesianki:

Sudoł Mateusz,

Daniel Story

Skład: Klimek - Koc, Kołodziej D, Socha (80 Trznadel), Kurlej ( 65' Story Daniel), - Surdyka (46' Piróg), Kołodziej P., Rodzeń, Puzio (46' Lachtara), Sudoł, Story Dominik (80' Kołodziej Sz.)

Porażką zakończył się pierwszy mecz rundy wiosennej w wykonaniu Podlesianki. Błędy w obronie oraz silny niesprzyjający wiatr sprawiły, że po około 25 minutach przegrywamy 0:2.  W pierwszej połowie były co najmniej dwie szanse na poprawę wyniku.

Druga połowa mogła się zacząć  znakomicie, niestety Paweł Kołodziej strzelił minimalnie obok słupka. Kilka minut później do naszej bramki trafił kapitan gości. Na szczęście znajdował się na pozycji spalonej. W kolejnej akcji nie było już żadnych wątpliwości. Piłkarze z Harasiuk wymieniają piłkę przed naszym polem karnym dochodzą do pozycji strzeleckiej i jest 0:3. Jakąkolwiek nadzieje na dobry wynik podtrzymał Mateusz Sudoł. Strzałem z około 20 metrów pokonał bramkarza rywali. Goście cofnęli się do obrony i czekali na kontrę. Jeden z takich wypadów zakończył się dla nich pomyślnie. Napastnik Tanwi pomimo, że był faulowany wyprzedził naszych obrońców i strzelił na 1:4. Już w doliczonym czasie Daniel Story w zamieszaniu podbramkowym ustalił wynik na 2:4.

Zdjęcia z meczu dostępne są w GALERII.

W trakcie przerwy zimowej nastąpiło kilka zmian personalnych. Z drużyny odeszli Waldemar Baran i Michał Bielecki. Obu piłkarzom skończyły się wypożyczenia i wrócili do Sparty Jeżowe. Do drużyny dołączyli: Mirosław Lachtara, Andrzej Surdyka i Krzysztof Puzio.